Bowen Norge er en uavhengig og selvstendig forening for Bowen-terapeuter i Norge.
Telefon +47 91531014
E-post astrid.schmidt.hanssen@gmail.com
Welcome to MedicalPress a Premium Medical Theme

Terapeuter

Judith Ytreeide

Terapeut innen kinesiologi, lock foot

Nyhuskollen 19, 1389 HEGGEDAL
95 84 68 78
judithytreeide@hotmail.com

Heidi Pramm

Bowenterapeut

NyhusSkedsmogt. 3c, 2000 Lillestrøm
92 23 06 63
heidi.pramm@hotmail.com

Gunn Eva H Ruud

Bowenterapeut

Fjellkroken 39, 2022 Gjerdrum Hjemmebesøk for Bowenbehandling er mulig. Har også klinikk i Oslo
41 52 73 87
gunnruud@hotmail.com

Wenche Hjemsæter

Bowenterapeut

Tømtesvingen 3, 2013 Skjetten Hjemmebesøk for bowenbehandlinger er mulig.
99 29 97 88
whjem@hotmail.no

Helle Tuko

Terapeut

Kløverveien 4, 3300 Hokksund
97 57 32 76
helle.tuko@gmail.com

Solveig Bondehagen

Terapeut

Vågårdsvn 84, 3516 Hønefoss
48 29 82 06
solveig@bondehagen.com

Thorill Jansen

Terapeut
Andre terapiformer: Healing og Fotterapi

Geithusveien 27, 3360 Geithus Registrert i Brønnøysundregistrene for utøvere av alternativ behandling
41 52 66 42
thorill.jansen@modumktv.no

Cristina Raluca Meyer

Bowenterapeut
Bowen – idrettskader spesialist

Klypeveien 26, 3540 Nesbyen
91 74 02 67
contact@bowenterapi.no

Roula Pateli

Bowenterapeut
Andre terapiformer: Muskelterapi

Torgbakken 2, Postboks 17, 5417 Stord, Hordaland
53 41 41 38
ropateli@online.no

Christina Astor Waardal

Bowenterapeut
NLP Coaching
Tankefeltteknikker (TFT)

Kalfarveien 31, 5018 Bergen www.bergenstressmestringssenter.no
90 15 88 76
christina.waardal@outlook.com

Gunn Berit Hauge

Andre terapiformer: Healing

Aurdalslia 109, 5253 Sandsli, Hordaland Praktiserer også i: Totlandsveien 2, Jyskbygg inngang E, 5223 Nesttun
47 39 24 17
bowengunn@gmail.com

Sissel Husby

Andre terapiformer: Massasje, healing, NADA (øreakupunktur)

Grimstadholmen 89, 5252 Søreidgrend, Hordaland
91 69 66 24
ropateli@online.no

Dale Ann Huxtable

Bowenterapeut
Andre terapi former:
Atlaskorrigering Engelheart
CranioSacral Terapi
Homeopati
Qest 4 Bioresonanstest
Mage-tarm tester og veiledning
Helsementoring pakker

Dales Naturlige Helse Grindhaugvn 54, (10 min. fra Bergen Flesland Flyplass) 5259 Hjellestad, Hordaland Dale har også klinikk dager i Bergen Sentrum: Ametysten, Christian Michelsens Gate 1-3 5012 Bergen
48 17 12 65
dale@dalesnaturalhealth.com
dalesnaturligehelse.com

Ståle Bakstad

Andre terapiformer:
Akupunktur
Fysioterapi
Sist oppdatert i 2013

Moaklinikken, Daaeskogen Næringsbygg MOA 6010 Ålesund
92 89 92 50
staale.bakstad@gmail.com

Alvhilda Michelsen

Bowenterapeut

Ørjav. 14, 6320 Isfjorden
95 11 61 71
alvhildam@gmail.com

Liv Marit Øverjordet

Øverbygdveien 973 2836 Biri
41 44 10 87
biribowen@live.com

Arne Molvik

Bowenerapeut
Andre terapiformer:
GPG metoden
spirituell veilednin
healing
den gode samtale

Sofienberg Oslo Registrert i Brønnøysundregistrene for utøvere av alternativ behandling.
90 89 79 05
arne@molvik.net

Vibeke Brems

Terapeut

Bowen Oslo, Møllergata 37 Rom 535, 0179 Oslo Registrert i Brønnøysundregistrene for utøvere av alternativ behandling.
92 21 04 51
vibeke@bowen-virker.no

Cristina Raluca Meyer

Bowenterapeut
Bowen – Idrettsskader spesialist

Munkerudåsen 16 A 1165 Oslo
91 74 02 67
contact@bowenterapi.no

Kari Gjevik Torske

Bowenerapeut

Bølerveien 23, 0690 Oslo
90 93 03 03
katorske@online.no

Karin Holst Aspelund

Bowenterapeut

Borgenvn. 10a, 0370 Oslo Utdannet intensivsykepleier.
92 29 62 13 22 46 22 36
karinhaspelund@gmail.com

Anbjørg Sekse

Terapeut
Utdannet kreftsykepleier
Andre terapiformer: Veiledningstjenester

Bjergsted Klinikken, Sverdrupsgt. 23 4007 Stavanger Registrert i Brønnøysundregistrene for utøvere av alternativ behandling.
92 26 93 10
anbjorgsekse@gmail.com

Lillian Maria Hajek

Registrert i Brønnøysundregistrene for utøvere av alternativ behandling.

Den Gode Fe, Søbstadveien 3, og Valstadmyrveien 7c, 7540 Klæbu 7088 Heimdal, Sør-Trøndelag
90 92 08 05
lillianhajek@yahoo.no

Nina Grønnerød

Bowenterapeut og yoga instruktør

Bowen Teknikken
Ashtanga yoga, Jivamukti yoga, Rolig/klassisk yoga

Registrert i Brønnøysundregistrene for utøvere av alternativ behandling.

Bowen Grenland, Skiensgate 18, Osebakken 3912 Porsgrunn, Telemark
90 16 89 50
nina@bowengrenland.no

Astrid Shirin Sevaldson

Bowenterapeut

Registrert i Brønnøysundregistrene for utøvere av alternativ behandling.

Bowen Kragerø, Fossingvn. 63 3790 Helle
95 78 56 49
shi-a-se@online.no

Bowen Lyngdal

Registrert i Brønnøysundregistrene for utøvere av alternativ behandling.

Oftebroveien 3 LYNGDAL
38 34 65 27
ellenkarlson@gmail.com

Vibeke Berger Tunby

Terapeut

Andre terapiformer:
kvantemedisin
klassisk massasje
aromaterapi
øreakupunktur
craniosakralterapi
coaching

Hushagenveien 2, 1820 SPYDEBERG
97 76 75 28 69 83 66 06
vibetu@frisurf.no

Lise Adine Nordby

Terapeut

Andre terapiformer:
Reiki

Registrert i Brønnøysundregistrene for utøvere av alternativ behandling.

Bowenklinikken Larvik, Villa Petersborg, Fresjeveien 4 3257 Larvik, Vestfold
40 40 24 21
lise@bowenklinikkenlarvik.no

Astrid Schmidt-Hanssen

Terapeut

Andre terapiformer:
Kvantemedisin
fotsoneterapi
Reiki
Aqua Detox

Registrert i Brønnøysundregistrene for utøvere av alternativ behandling.

Mellom Keisemark 12 3183 Horten
91 53 10 14
astrid.schmidt.hanssen@gmail.com

Nina Cecilie Jonstang Snekkestad

Bowenterapeut

Andre terapiformer: Helhetsmassasje

Tønsberg Yoga , Baglergaten 16. 3111 Tønsberg
4814 93 40
snekkestads@gmail.com

Carine Berulfsen

Bowenterapeut

Andre terapiformer:
Hypnoterapi, Regresjon, Indre barn – terapi, EFT (Emotional Freedom Technique)

Sykepleier i perioden 1979 – 2008.

Nedre Holtan vei 11B 3234 Sandefjord
95 81 35 16
carine_berulfsen@hotmail.com

Camilla Bøhle

Bowenterapeut

Er også utdannet: Hud- og Kroppsterapeut.

Bowen Klinikken, Storgaten 92 3060 Svelvik
47 44 16 18
camilla@bowenklinikken.com